Newsletter

Chcesz być informowany o nowych kursach, terminach oraz artykułach?
Twoje kursy Wyślij zapytanie Praca

Trenerzy

 • cover_filip_szmidt.jpg

  Filip Szmidt

  Prowadzi Akademię Rainbow. 
  Odpowiada za rekrutuję pilotów, rezydentów i animatorów oraz ich wyszkolenie. Kieruje Figloklubami.

 • cover_trener_aleksandra_wodzynska.jpg

  Aleksandra Wodzyńska-Wójcik‏

  W Akademii od 2011 roku szkoli animatorów hotelowych w Polsce i na destynacjach Rainbow, rekrutuje animatorów pracujących w klubach animacyjnych Rainbow, przygotowuje programy animacji dziecięcych, które realizowane są w Figloklubach, i nadzoruje pracę animatorów na destynacjach.

 • cover_trener_dorota_nowak-szymczyk.jpg

  Dorota Nowak-Szymczyk

  Od 2011 roku trenerka w Akademii Rainbow. Pracę w turystyce rozpoczynała od animacji, kolejno zdobywała doświadczenie w branży, pracując jako pilot wycieczek oraz rezydent. Egzaminator Polskiej Izby Turystyki, aktualnie pilot incentive. Obecnie szkoli rezydentów, pilotów oraz odpowiada za program animacji sportowych w Rainbow. 

 • cover_anna_czyzewska.JPG

  Anna Czyżewska

  Pilot Rainbow, certyfikowany egzaminator PIT, aktywny przewodnik miejski i pilot wycieczek. Narodowy trener WFTGA, członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Pilotażu i Przewodnictwa. 

 • cover_beata_lezniak.JPG

  Beata Łężniak

  Pilot wycieczek i rezydent z uprawnieniami potwierdzonymi przez PIT. W Rainbow pracuje od 1999r. Regularnie prowadzi zajęcia dla Akademii Rainbow, a także w szkołach o profilu turystycznym.

 • cover_karolina_lyzwa.jpg

  Karolina Łyżwa

  Pilot Rainbow. Zawodowo "od zawsze" związana z turystyką jako: pracownik hotelu, animator, junior product manager w biurze podróży, pilot, szkoleniowiec kadr turystyki i egzaminator PIT. 

 • Krzysztof_Sikorski_mini.jpeg

  Krzysztof Sikorski

  Od 2014 roku związany z Rainbow jako animator, rezydent oraz trener Akademii Rainbow. Tancerz, instruktor tańca nowoczesnego. Wieloletnie doświadczenie w animacji zdobywał w ogólnopolskich firmach eventowych. Ukończył pedagogikę w zakresie profilaktyki i animacji społeczno-kulturalnej na Uniwersytecie Łódzkim.

 • Urszula_Skrodzka[1].jpg

  Urszula Skrodzka

  Trenerka animatorów czasu wolnego. Od 2014 roku pracowała jako Animator Czasu Wolnego w Rainbow. Rok później zaczęła współpracę jako Koordynator Akademii Rainbow. 

Dołącz do nas - ludzi ciekawych świata

Zobacz oferty pracy