Newsletter

Chcesz być informowany o nowych kursach, terminach oraz artykułach?
Twoje kursy Wyślij zapytanie Praca

Kursy

 • cover_subpage1_pilot_wycieczek.jpg

  Pilot wycieczek

  Pilot wycieczek to atrakcyjny zawód. Dzięki niemu spełnią się Twoje marzenia o podróżach. Marzenia, które przyniosą Ci satysfakcję, uznanie a w przyszłości godne honorarium. Dziewięć dni intensywnej nauki zawodu w PRAKTYCZNY sposób (ćwiczenia, prezentacje, symulacje realnych sytuacji, nagrania video, zajęcia w terenie i wyjazd szkoleniowy)

 • cover_subpage3_animator_hotelowy.jpg

  Animator czasu wolnego

  Praca na wakacje i pobyt w ciepłych krajach? Sport, zabawa i przygoda życia? Tak! Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz nie tylko czym jest animacja oraz jakie są zadania i obowiązki animatora, ale również nauczysz się szukać ukrytych skarbów, toczyć indiańskie bitwy oraz brać udział w sportowych olimpiadach i kosmicznych wyprawach.

 • cover_subpage2_rezydent_turystyczny.jpg

  Rezydent turystyczny

  Zwiedzaj świat i poznawaj nowych ludzi! Nowe doświadczenia, nieograniczone możliwości i ogromna satysfakcja. Zostań rezydentem biura podróży! Warunek: pasja do podróży i ciekawość świata! Dzięki szkoleniu dowiesz się, jakie są Twoje mocne strony i obszary do rozwoju. To będzie Twoja próba generalna przed wyjazdem na destynację!

 • cover_subpage6_english_for_tourism.jpg

  English for Tourism

  Chcesz pracować w turystyce? Już pracujesz w branży? Kompetencje językowe to podstawa. Jeżeli nie czujesz się pewnie w słownictwie branżowym, weź udział w szkoleniu English for Toursim. Szkolenie to 2-dniowe warsztaty, podczas których uczestnicy aktywnie poznają aspekty związane z językiem angielskim w turystyce.

Dołącz do nas - ludzi ciekawych świata

Zobacz oferty pracy